Materace Gdynia – Zapraszamy do nowo otwartego salonu Dobranoc

Salon Łóżek i Materaców Gdynia Legionów 112-wnętrze1
Salon Łóżek i Materaców Gdynia Legionów 112 – Altus

Jaki materac wybrać?

Materace i łóżka Gdynia, czym się sugerować przy doborze materaca? Termoelastyczny, sprężynowy, lateksowy, czy bonellowy? To trudny wybór, szczególnie, że ma posłużyć na lata. Jeżeli nie czujecie się ekspertami w tej dziedzinie, najrozsądniej będzie skonsultować się ze specjalistą i skonfrontować poradę z indywidualnymi preferencjami.

Doradcy snu, Salonu Dobranoc materace i łóżka w Gdyni, czują się zobowiązani, aby  dostarczyć najlepszej jakości produkty.

Materace Gdynia

Naszym celem jest satysfakcja klienta wobec wykorzystanych podczas produkcji materiałów.
Porządny materac ma zapewnić wygodny i przede wszystkim zdrowy sen na długie lata.

Gdynianie wg rankingu “diagnozy społecznej” są najszczęśliwszymi mieszkańcami w Polsce. Salon Dobranoc dołoży najwyższych starań, aby Gdynianie byli najbardziej wyspanymi obywatelami w całym kraju 🙂
W naszym salonie znajdują się wyłącznie wybrane modele materacy, pod którymi podpisujemy się obiema rękami. 

Salon Łóżek i Materaców Gdynia Legionów 112-wnętrze 2
Salon Łóżek i Materaców Gdynia Legionów 112 – Altus

Na miejscu znajdują się głównie materace medyczne, termoelastyczne z certyfikatami URS. Materace dostarczamy już w 3 dni robocze, kurierem pod same drzwi. W salonie znajduje się ekspozycja przepięknych łóżek tapicerowanych w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz zaprojektować własne łóżko i maksymalnie dopasować do indywidualnych preferencji. Posiadamy próbniki tkanin w niezliczonej ilości faktur i kolorystyki. Możesz też przynieść własny wymarzony materiał.

Łóżka i materace wykonujemy także w niestandardowych wymiarach, w związku z czym nie musisz ograniczać swojej wyobraźni

Pełny asortyment, wszystkich rodzajów materacy od sześciu producentów oraz dwóch producentów łóżek znajdziecie na naszej stronie internetowej www.zamowmaterac.pl

Zachęcamy do odwiedzin online, a jeszcze chętniej się z Państwem spotkamy w salonie stacjonarnym Dobranoc materace i łóżka Gdynia ul. Legionów 112D (Altus, obok Żabki) 

Do zobaczenia!

Możecie też znaleźć nas na facebooku