Regulamin

Regulamin Sklepu Dobranoc.sklep.pl

1. Sklep internetowy Dobranoc.sklep.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internetowej. Zamówienia są przyjmowane przez stronę dobranoc.sklep.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

MARTBUD
Trakt Brzeski 54 b
05-077 WARSZAWA

NIP: 6661367261
REGON: 311016115

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie

Dobranoc.sklep.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie Dobranoc.sklep.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena brutto, która widnieje przy każdym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążącą ceną dla stron transakcji .

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy Fakturę Vat lub paragon.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej (deklarowany czas dostawy wynosi od. 1-2 dni).

6. Sklep Dobranoc.sklep.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez przewoźnika z umów obsługi przewozowej. Kupujący pokrywa koszt dostawy według stawek określonych w cenniku dostawy.

7. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewy24 – płatności internetowe, szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet

Przelew – metodą tradycyjną na rachunek bankowy sklepu Dobranoc.sklep.pl.

Karty płatnicze:

Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic
Maestro

W chwili dokonania rezerwacji w naszym sklepie internetowym na wybrany produkt, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Za pobraniem – płatne gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze towaru.

Płatność na miejscu – dotyczy odbioru osobistego

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Sklep Dobranoc.sklep.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

9. Przy niektórych towarach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie
do chwili realizacji zamówienia.

10. Jeśli zakup okazał się nietrafiony, możliwa jest wymiana na inny produkt lub zwrot produktu, pod warunkiem, że towar nie był jeszcze używany oraz posiada oryginalne opakowanie.

11. Koszty wysyłek związane z wymianą produktu na inny pokrywa Kupujący. Zwracany towar, wraz z dokumentem sprzedaży, należy przesłać na własny koszt oraz opłacić powtórną wysyłkę.

12. Jeżeli wymiana wynikła z powodu pomyłki ze strony sklepu lub wady fabrycznych produktu (uzasadniona reklamacja), sklep zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych z wymianą towaru i postara się zrekompensować wynikłe niedogodności.

Prośbę o wymianę towaru można przesłać nam drogą elektroniczną wypełniając:
Formularz wymiany towaru (kliknij w link by pobrać)

13. Odstąpienie od umowy/ zwrot towaru.

Klient, który zawarł z przedsiębiorcą umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Oświadczenie można przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, drogą elektroniczną lub poprzez złożenie pisemnego oświadczenia osobiście w siedzibie firmy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Oświadczenie o odstąpieniu można przesłać nam drogą elektroniczną wypełniając formularz:
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (kliknij w link by pobrać)

14. Klient zobowiązany jest odesłać towar wraz z dokumentem zakupu. Należy to zrobić niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od powiadomienia o odstąpieniu. Towar należy odesłać na własny koszt. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrócenia wartości zamówienia, wraz z kosztami pierwotnej wysyłki, wyłącznie w przypadku zwrotu do Sprzedawcy całości zamówienia. Zwrot wartości nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru z powrotem.

Adres dla przesyłek wymiana / zwrot :

MARTBUD
Trakt Brzeski 54 b
05-077 WARSZAWA

15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Dobranoc.sklep.pl.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Dobranoc.sklep.pl jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

17. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie internetowym Dobranoc.sklep.pl, zarejestrowanym pod domeną o nazwie Dobranoc.sklep.pl i są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania, przechowywania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.