Materace Wejherowo, lepiej dwa jednoosobowe czy jeden dwuosobowy?

Materace Wejherowo, spanie to jedna z najprzyjemniejszych czynności jakie może spotkać parę zakochanych po całym dniu pracy, obowiązków i wyrzeczeń. W dodatku codzienny pęd praca, odbiór dzieci z przedszkola/ szkoły, zawieźć na zajęcia dodatkowe, odebrać, zakupy, poczta i tak małżeństwo potrafi nie widzieć się cały dzień.
Co zrobić gdy w obliczu codziennej tęsknoty i chęci spania na wspólnym łożu, pokonują natręctwa związane z nadmiernym “wierceniem się” w trakcie snu żony/męża , zgrzytanie zębami, zespół niespokojnych nóg itp. itd.  

Czy istnieje możliwość spania na wspólnym materacu pomimo powyższych utrapień nocnych?
Otóż jest taka możliwość, spieszymy z pomocą oto rozwiązanie:

Lepiej spać TAK: niż TAK:

well sleepieng couple
bad sleeping couple

Jednym z podstawowych problemów nie wysypiania się pary we wspólnym łóżku jest nadmierna pobudliwość w trakcie snu np. zespół niespokojnych nóg, czym się charakteryzuje?

Zespół niespokojnych nóg często jest spowodowany siedzącym trybem życia. Długa podróż samolotem, pociągiem, nadgodziny w pracy przy biurku to tzw “nierozchodzenie” mięśni, które powoduje parestezję.
Parestezja jednakowoż wymusza pracę nóg w trakcie spoczynku. Wieczorem lub nocą nogi zaczynają chodzić na leżąco. Jest to uporczywe dla osoby z syndromem, jak i oczywiście drugiego użytkownika, do którego przechodzą drgania wówczas on również się wybudza i może mieć problemy z zaśnięciem. W tej sytuacji należy wyeliminować podłoże z wykorzystaniem sprężyn gdyż ruch przenosi się na całej powierzchni.

Ktore materace nie przenoszą drgań?

Materace termoelastyczne wysokoelastyczne i lateksowe:

ROYAL MED STANDARD Foam Royal

ROYAL DUET PLUS Foam Royal

Materace Wejherowo nie przenoszące drgań nie są wykonane w swej konstrukcji z metalu jak np sprężyna, kieszeń, czy bonel
Najlepszym wówczas rozwiązaniem są materace pianowe: termoelastyczne, wysokoelastyczne, lateksowe.

Piana nie przenosi drgań. Można powiedzieć, że para śpiąca na takim materacu ma wrażenie jakby spała na dwóch osobnych. Piana działa niezależnie między użytkownikami, a w razie potrzeby można swobodnie się przytulić i zasnąć we wspólnych objęciach.

Materace termoelastyczne z kolei działają pod wpływem temperatury ciała, a nie jego ciężaru. Oznacza to, że materac pracuje tylko i wyłącznie w miejscu nacisku, a nie na całej powierzchni. Jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie na łożu małżeńskim.

Zobacz jak łatwo trafić do Salonu Snu Dobranoc!

Sprawdź też na co zwrócić uwagę podczas zakupy materaca. Kliknij tutaj