Materac na raty – Sprzedaż ratalna materacy

Materac na raty to oferta skierowana do osób, których budżet przewyższa cena wymarzonego materaca. Na zdrowym śnie nie można oszczędzać, dlatego warto czasem wybrać nieco droższy produkt i rozłożyć jego cenę na dogodne raty.

Materac na raty

Zakup materacy na raty oferujemy w dwóch wariantach:

  • raty online do kwoty 4 999 złotych
  • raty przez biuro do kwoty 30 000 złotych

Przed zakupem materaca na raty warto się skontaktować z nami telefonicznie i wybrać najlepsza z możliwych opcji kredytowania.

Jak długo trwa weryfikacja?

Po przesłaniu niezbędnych dokumentów od razu dokonujemy weryfikacji zdolności kredytowej kupującego i niezwłocznie go informujemy o przyznaniu lub odmowie kredytowania przez bank.

Współpracujemy z kilkoma bankami udzielającymi rat na materace i łóżka dlatego mamy tak wysoką przyznawalność kredytów na zakup materaca.

Kiedy otrzymam mój materac na raty?

W przypadku zakupu na raty produkty są pakowane i wysyłane do klienta tak jak w przypadku standardowego zakupu materaca czyli po zaksięgowaniu pieniędzy na rachunku bankowym. Materace wysyłane są nawet w tym samym dniu w zależności od informacji o czasie dostawy podanej przy każdym produkcie.

Czy dostawa jest wliczona w cenę?

Otrzymujesz kredyt na cały produkt również z wliczoną dostawą kurierem. Nie musisz dopłacać nawet złotówki, wszystkie koszty zostały zawarte w umowie kredytowej.

Gwarancja i zwroty w zakupie ratalnym

W sprzedaży ratalnej obowiązuje dokładnie taka sama gwarancja jak w zakupach online. Zwroty w zakupie ratalnym są nie możliwe. Jedynym wyjątkiem kiedy produkt jest uszkodzony, który podlega wymianie na nowy lub naprawie jeżeli taka jest możliwa.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz na Facebook Messenger

Sprzedaż ratalna dotyczy wszystkich modeli materacy.