Materace medyczne

Materace Gdynia Orłowo, czekamy na was po sąsiedzku. To niecałe 5 minut jazdy do Salonu Dobranoc. Zapraszamy na testowanie relaksu, opcjonalnie z książką – łóżko, materac i poduszka są na miejscu.

Jaki materac jest najzdrowszy dla kręgosłupa?
Na czym polega fenomen materacy medycznych, termoelastycznych? 

Otóż nie powinno nikogo zdziwić, że materace sprężynowe są najmniej polecanym rodzajem materacy w kontekście zdrowego podłoża dla anatomicznej postawy. 

Na co należy zwrócić uwagę, to fakt, że certyfikowane uznanie, otrzymały jedynie materace z kategorii termoelastycznych. Najwyższej jakości piana zapewnia właściwe ortopedyczne ułożenie kręgosłupa podczas snu. Dodatkowo termoelastyka nie wywiera nacisku zwrotnego, usprawnia krążenie krwi, co działa antyodleżynowo, a także zapobiega drętwieniu kończyn.

Foam Royal Standard Materac termoelastyczny pozycła kręgosłupa

Materace Gdynia Orłowo – do materacy medycznych kwalifikują się wyłącznie piany termoelastyczne, które są jedynymi materacami na jakich powinny spać osoby, którym doskwierają bóle związane ze schorzeniami. W przeciwnym razie, dolegliwości mogą niestety postępować. 

Materace, aby mogły nazywać się medycznymi, muszą przejść szereg restrykcyjnych testów. Najlepiej potwierdzonych badaniami klinicznymi, a w następstwie powodzenia, certyfikatem URS, czyli potwierdzającym zgodność z Systemem Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych ISO. Wówczas mamy pewność, że materac oprócz tego, że stanowi wyrób medyczny, staje się również lekiem na rekonwalescencję chorób układu kostnego.

Gdynia Orłowo

Gdynia Orłowo – Orłowo zaczynało jako gmina (1931 1935), ale ostatecznie w 1935r. zostało przydzielona do Gdyni w formie dzielnicy. Na dzień dzisiejszy jest to południowa dzielnica miasta granicząca bezpośrednio z Sopotem. Wizytówkę stanowi na pewno molo wybudowane u schyłku lat 20. Od tamtego czasu molo zdążyło zostać rozebrane, odbudowane, powiększone, przystosowane do cumowania statków, a nawet zniszczone przez sztorm.

W latach 2006/2007 molo przeszło remont generalny. Drewniane konstrukcje zostały wzmocnione i obecnie stanowią atrakcję turystyczną jak i niedzielną formę rozrywki Trójmiejskich spacerowiczów. Można podziwiać widok na klify, całą trójmiejską linię brzegową otwartą na zatokę Gdańską, a w lepszą pogodę widać nawet Hel.
Dla pasjonatów historii warto dodać, że szlak łączący Orłowo z Płytą Redłowską bogaty jest w ślady historyczne. Na paśmie można znaleźć pozostałości II Wojny Światowej tj. bunkry, działa, czy transzeje.

Zobacz jak łatwo do Nas dojedchać!

Sprawdź również: Jak spać, żeby się dobrze wyspać – 10 porad
albo: Rośliny w sypialni, 10 roślin dzięki którym wyśpisz się lepiej